چگونه از Local Uploader استفاده کنیم؟

قصد دارم تجربیات شخصی خودم را در اختیارتون قرار دهم. شما در وبسایت من می‌توانید مثال‌ها و پروژه‌های عملی را مشاهده کنید و در پروژه‌های خودتون پیاده سازی کنید. برای شروع به سراغ Local Uploader رفتم.


همه‌ی ما تو بعضی پروژه‌هامون شده که قصد داشته‌باشیم فایلی مثل Word, Powerpoint, Pdf, Jpeg, Gif و … رو تو سرورمون قراردهیم مثلاً عکس پروفایل کاربر را می‌خواهیم آپلود کنیم، برای این کار می‌توانیم از سروریس‌هایی مثل پارسااسپیس و … استفاده کرده و در پروژه و یا دیتابیس پروژه آدرس‌دهی کنیم، من، ارسلان میربزرگی اومدم یه پروژه خیلی ساده را برای شما نوشتم تا از آپلودر و دانلودر خودمون استقاده کنیم.

 

پروژه در داخل گیت هاب  :

https://github.com/arsalanmrz/local-uploader

تنها کاری که باید انجام بدید اینه که پروژه را دانلود و اجرا کنید، برای این که API ها رو هر چه سریع تر پیدا کنین واستون Swagger هم گذاشتم که بعد از اجرا کردن پروژه در لوکالتون این آدرس swagger هستش: http://localhost:8052/swagger-ui.html

این آدرس را در browser خود بزنین و API ها قابل مشاهده هستند.
هر مشکلی بود به من ایمیل بزنید تا راهنماییتون کنم.

و در آخر

طریقه‌ی اجرا کردن با Docker و یا‌ Tomcat تو سرور اصلی هم به زودی قرار می‌دهم تا در اجرا کردن و استفاده تو سرور اصلیتون هم کمکی کرده باشم.

ارسال دیدگاه

5 + 1 =

این جا قراره با هم زبان برنامه نویسی جاوا رو یاد بگیریم. اگه جواب سوالتو توی مقاله ها پیدا نکردی، میتونی بهم ایمیل بزنی تا راهنماییت کنم. اگر موضوعاتی رو پیشنهاد داری حتما برام بفرست. منتظر ایمیلتم

پیام با موفقیت ثبت شد.
خطایی رخ داده است.